فایل<مقاله منبع تغذیه>

مقاله منبع تغذیه,دانلود مقاله منبع تغذیه , منبع تغذیه , منبع تغذیه چیست؟,مقاله در مورد UPS,دانلود مقاله در مورد UPS,UPS چیست؟,منبع تغذیه بدون وقفه,مقاله منبع تغذیه بدون وقفه,مقاله در مورد منبع تغذیه بدون وقفه,دانلود مقاله در مورد منبع تغذیه بدون وقفه مقاله منبع تغذیه مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان مقاله منبع تغذیه.قابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

از کمپانی Seventeam به عنوان یک سازنده مادر و در زمره بهترین سازندگان پاور در دنیا و در کنار نامهای معتبری همچون Enermax PC Power & Cooling یاد می شود. این کمپانی سازنده اصلی پاور برای بسیاری از برندهای نام آشنا در دنیای پاور ساپلای ، همچون Cooler Master Tagan Silver Stone Thermaltake ... می باشد و از معدود کمپانی هایی است که فقط و فقط به طور تخصصی به تولید پاور کامپیوتر می پردازد.

GREEN با توجه به بررسی های کاملا فنی و تجربه بیش از یک دهه حضور در بازار ایران، کمپانی Seventeam را به عنوان شریک اصلی تجاری خود، در زمینه تولید منابع تغذیه کامپیوتر انتخاب نموده است. همکاری این دو شرکت را در آینده ای نزدیک با ورود پاور GP1230B به بازار ایران و راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک تولید پاور در کشور عزیزمان، بیشتر از گذشته لمس خواهید نمود.


مطالب دیگر:
🔥گزارش کارآموزی در كارخانه نقشينه صنایع چوب🔥گزارش کارآموزی مراحل نصب نرم افزارها🔥گزارش کارآموزی در نيروگاه نکا🔥گزارش کارآموزی در كارگاه ساختمان بتنی🔥گزارش کارآموزی برنامه نويسي با نرم افزار maxkiox در شرکت IT🔥گزارش کارآموزی رشته كامپيوتر با موضوع ICDL🔥گزارش کارآموزی چشم پزشکی🔥تحقیق آشنایی با تجهیزات پست🔥گزارش کارآموزی در واحد فنی و مهندسی شركت مهندسین مشاور ساختمانی و صنعتی🔥گزارش کارآموزی کارخانجات شیمی صنعت حقیقت🔥گزارش كارآموزي در كارخانه شير🔥گزارش کارآموزی در یک شركت نرم افزار🔥گزارش کارآموزی قطعات تابلو برق و کاربرد نرم افزار AtuoCAD🔥گزارش كارآموزي در تعميرگاه مكانيكي🔥گزارش کارآموزی رشته تربیت بدنی🔥تحقیق روش های حفاری در خاک نرم با مطالعه متروی تهران🔥گزارش كارآموزي در نمايندگي مجاز تعميرات تلويزيون رنگي🔥گزارش کارآموزی در معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد ابهر🔥گزارش کارآموزی در سالن اختصاصی بدمینتون مجموعه ورزشي شهيد شيرودي🔥گزارش کارآموزی طراحی و نقشه کشی صنعتی در شرکت ساخت قطعات صنعتي دقيق🔥گزارش کارآموزی حسابداری در کارخانه ايزوگام🔥گزارش کارآموزی در دفتر فنی پروژه ساختمانی🔥گزارش کارآموزی بررسی تنظیمات شبکه های کامپیوتری در انواع سيستم هاي عامل🔥گزارش کارآموزی طراحي و برنامه نويسي كامپيوتري🔥گزارش کارآموزی در کارخانه کاشی و سرامیک