فایل<مقاله هکرها و اینترنت>

مقاله هکرها و اینترنت,دانلود مقاله هکرها و اینترنت,هکرها و اینترنت, هکرها, اینترنت,هکر کیست؟,هک چیست؟ مقاله هکرها و اینترنت مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان مقاله هکرها و اینترنت.قابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

هكرها و انواع آنها

قبل از هر چیز بهتر است هكرها را بشناسیم؛ هكرها افراد باهوشی هستند كه علاقه به شغل ثابت نداشته و در شروع این كار معمولاً انگیزه ای غیر از پول دارند، اصل اول این گروه اطلاعات رایگان برای همه بوده و استفاده از اطلاعات و برنامه های دیگران را حق مسلم خود می دانند هكرها بر اساس اصول اخلاقی خود به 3 دسته تقسیم می شوند.

گروه اول:سامورائی ها(Sumurai)

هكرهایی هستند كه تنها هدفشان ورود به رایانه كاربر بوده و هیچگونه آسیبی به كامپوتر نمی رسانند مهمترین اصل این گروه آزادی اطلاعات برای عموم می باشد و هدفشان نشان دادن ضعف سیستم حفاظتی رایانه شما می باشد.

گروه دوم :كراكرها (Cracker)

در واقع هكرهایی هستند كه هدفشان دزدیدن اطلاعات و خرابكاری بر روی رایانه و… می باشد و در واقع هدف آنها پنهان شدن در گوشه ای و خرابكاری بر روی رایانه می باشد.

گروه سوم :واكرها (Wacker)

نوع دیگر از هكرها هستند كه هدف آنها استفاده از اطلاعات شخصی وخصوصی رایانه مورد نفوذ قرار گرفته می باشد و در واقع خطرناكترین نوع هكر از نظر میزان استفاده از اطلاعات قربانی و خرابكاری با استفاده از این اطلاعات می باشد.


مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت نمودار تعادلی آهن و کربن (FE-C)🔥پاورپوینت ماشین های ساخت حمل و ریختن بتن🔥پاورپوینت روش های ارزیابی مقاومت بتن در سازه🔥پاورپوینت مطالعه تصویری میلگرد در بتن🔥پاورپوینت طراحی و محاسبه سازه فلزی 3 طبقه مسکونی تجاری (برمبنای مبحث دهم ویرایش سال 87)🔥پاورپوینت مطالعه رفتار لرزه ای قاب های خارج از مرکز🔥تحقیق در مورد شهر ایلخچی🔥پرسشنامه سنجش مسئولیت اجتماعی سازمان🔥فایل فلش وین تاچMX5🔥پاورپوینت مدیریت نیروی انسانی و ماشین آلات در پروژه های عمرانی🔥مبانی نظری اوقات فراغت🔥پاورپوینت مطالعه ماشین آلات خاکبرداری و راهسازی🔥جدید ترین قالب برنامه joapp🔥پاورپوینت آشنایی با مراحل طراحی و ساخت پل🔥پاورپوینت تحلیل هزینه ، فایده اجتماعی گسترش خطوط مترو🔥پاورپوینت ابعاد پیشنهادی سند راهبردی صنایع ریلی در افق 1404🔥پاورپوینت تدوین نقشه راه حمل و نقل ریلی، ضرورتی اجتناب ناپذیر در راستای تحقق چشم انداز🔥پاورپوینت Railway Engineering (مهندسی راه آهن)🔥پاورپوینت صفر تا صد گریدرها🔥پاورپوینت مطالعه اسکریپرها🔥پاورپوینت مطالعه انواع و اجزاء لیفتراک🔥پاورپوینت تونل هیملریش در گذرگاه فرعی هاسمانشتاین (از احداث دهانه کاوشی تا اتمام تونل)🔥پاورپوینت مطالعه آمار متروی تهران🔥پاورپوینت سیستم های هوشمند حمل و نقل (ITS)، کاربردها در حوزه ی خدمات حمل و نقل عمومی🔥جزوه آموزشی معرفی و ارزیابی جایگذاری بتن بدون قالب بندی جهت ترمیم و بهسازی سازه ها